O Nas

Od 1994 r. Kancelaria Meissner Wocka & Partnerzy S.K.A. świadczy usługi prawne i podatkowe na rzecz polskich i zagranicznych przedsiębiorców.

Doradzamy naszym klientom we wszystkich aspektach prowadzonej przez nich działalności gospodarczej. Reprezentujemy ich w sporach sądowych i arbitrażowych w zakresie prawa cywilnego, prawa gospodarczego i prawa pracy. Występujemy również jako ich pełnomocnicy w postępowaniach administracyjnych i administracyjnosądowych, ze szczególnym uwzględnieniem  prawa podatkowego. Stosowanie prawa podatkowego i optymalizowanie obciążeń podatkowych to dzisiaj klucz do osiągniecia sukcesu w biznesie. Przywiązujemy do tego szczególną uwagę.

 

Przez dwadzieścia lat naszej obecności na rynku doradzaliśmy w zakładaniu i rejestracji ponad stu spółek prawa handlowego i cywilnego. Świadczyliśmy także pomoc prawną w łączeniach i przejęciach oraz przekształceniach takich spółek. Dla naszych zagranicznych klientów zakładaliśmy oddziały i przedstawicielstwa. Prowadziliśmy również arbitrażowych w zakresie prawa cywilnego, prawa gospodarczego i prawa pracy.
o-nas
W naszej dotychczasowej pracy przestrzegaliśmy głównej zasady, że naszym pierwszym obowiązkiem wobec klienta jest właściwe zrozumienie jego potrzeb i oczekiwań. Dopiero potem przychodzi czas na proponowanie rozwiązań. Klamrą spinającą oba te etapy jest rzetelna realizacja tych rozwiązań. Tego założenia będziemy przestrzegać także w przyszłości.

Kancelaria Meissner Wocka & Partnerzy S.K.A. świadczyła także pomoc prawną w trakcie procesów inwestycyjnych, począwszy od podjęcia decyzji o lokalizacji inwestycji, aż do uruchomienia przedsiębiorstwa. Niejednokrotnie miało to miejsce na terenie Specjalnych Stref Ekonomicznych.
Nasz zespół choć już ze sporym bagażem doświadczeń zawodowych to wciąż zespół młody i ambitny oraz otwarty na nowe zawodowe wyzwania. Do tej pory mieliśmy przyjemność pracować dla klientów z Austrii, Belgii, Czech, Estonii, Hiszpanii, Japonii, Korei Południowej, Finlandii, Francji, Holandii, Niemiec, Norwegii, Polski, Portugalii, Szwajcarii, Szwecji, Włoch, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.